Kolejne miejsce w Pruszkowie, które można zobaczyć w Google Maps dzięki Street View to Restauracja WPR Burger. Restauracja jest stosunkowo nowym miejscem na mapie Pruszkowa, została założona pod koniec 2014r. W ofercie główną rolę gra oczywiście Burger, ale nie byle jaki! Pruszkowskie Burgery dostępne w lokalu przy Sienkiewicza 5 to przede wszystkim bardzo wysokiej jakości wołowina, lokalne pieczywo, naturalne warzywa i frytki własnej produkcji. Tak naprawdę, wszystko co wychodzi zza lady WPR Burger jest rzetelnie sprawdzone pod względem naturalnych i dobrych jakościowo składników. W menu restauracji nie zabrakło też napojów alkoholowych. W przypadku, kiedy zależy nam na podnoszeniu jakości usług i produktów, jak robią to Panowie z WPR Burger, walory smakowe idą w parze, o czym można się przekonać odwiedzając restaurację. Pewnie dlatego mimo młodego rynkowego wieku restauracja WPR Burger bardzo szybko zyskała sobie sympatię Pruszkowiaków.

WPR_Burger

Właściciele WPR Burger poważnie podeszli do tworzenia swojego wizerunku w sieci, świetnie wykorzystując dostępne narzędzia takie jak strona www (na której można umieścić wirtualny spacer), social media i przede wszystkim działania w wyszukiwarce Google, dzięki czemu WPR Burger łatwo daje się odnaleźć potencjalnym klientom. Wizytówka Google Maps wzbogacona o wartościową treść w postaci informacji o miejscu, godzinach otwarcia, kontakcie, również została uzupełniona o wysokiej jakości zdjęcia oraz wirtualny spacer po wnętrzu lokalu. Dzięki temu możemy już poprzez internet sprawdzić m.in. czy WPR Burger posiada udogodnienie dla rodziców w postaci kącika zabaw dla dzieci. Wirtualny Spacer Street View w firmie to także lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania w Google oraz zwiększenie atrakcyjności punktu gastronomicznego.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze Street View w WPR Burger oraz oczywiście na „najlepsze burgery w powiecie pruszkowskim” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.