Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście sobie urlopu, to bardzo dobrze się składa, gdyż nasza ostatnia realizacja zdjęć Street View odbyła się w miejscu stworzonym do wypoczynku, które z pełną odpowiedzialnością szczerze polecamy!

Willa na Mazurach położona na działce o powierzchni 1ha z własnym dostępem do jeziora Wałpusz jest nie tylko domem wypoczynkowym we wspaniałej lokalizacji. To przede wszystkim bezpieczna przystań zaprojektowana tak, by wykorzystywać wszelkie elementy zbudowane przez człowieka w celu dostarczenia maksymalnie dużo wygody, komfortu, relaksu, przyjemności i rozrywki. Na miejscu czeka na nas dwu piętrowy dom o powierzchni 350m2 z pięcioma sypialniami, salonem, kuchnią, jadalnią, spiżarnią, pięknym tarasem…Na działce do dyspozycji pozostaje miejsce do gry w siatkówkę plażową, do przygotowania ogniska, grilla, jest również oczko wodne, a nawet mała plaża dla dzieci. W drodze do jeziora Wałpusz możemy pochodzić po własnym lesie, a na pomoście albo łowić ryby albo wypłynąć łódką rekreacyjną na środek jeziora. W przypadku niedopisującej pogody zawsze pozostaje bilard, tenis stołowy czy dostęp do sauny. Jeśli szukacie tradycyjnego odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół w Krainie Wielkich Jezior, jest to idealny wybór. Cała posiadłość wyposażona jest w monitoring i całodobową ochronę, co jest gwarantem bezpieczeństwa i swobody odpoczynku.

mazury-holiday

Zwykłe zdjęcia okolic i wnętrza domu nie zawsze oddają całość wnętrza, jego przestrzeni, rozkładu. Willa na Mazurach Mazury-Holiday dzięki zdjęciom Google Street View mogą w pełnej krasie zaprezentować rozkład i wystrój domu, dzięki czemu możemy zaplanować wybór piętra, sypialni.. Spacer wirtualny został umieszczony w wizytówce Google Maps co pozytywnie wpływa na pozycję strony www.mazury-holiday.pl w wynikach wyszukiwania. Wirtualny spacer jest również dostępny na telefonach, smartfonach, tabletach… słowem w każdej chwili możemy za pomocą kilku kliknięć zobaczyć wnętrze Willi Mazury Holiday. Posiadanie wirtualnego spaceru w technologii zdjęć Google Street View znacząco zwiększa konkurencyjność firmy na rynku.

Zapraszam do odwiedzin Willi Mazury Holiday oraz zarezerwowania noclegów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.