Street View w salonie DIVANI

Tym razem realizacja zdjęć Street View Trusted odbyła się w miejscu szczególnie nam bliskim, ze względu na zawodową słabość do pięknych wnętrz 😉 – a mianowicie w Salonie Divani. Salon zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem mebli na wymiar oraz zabudowy kuchennej. Salon Divani może poszczycić się ogromnym doświadczeniem zebranym na przestrzeni 24 lat istnienia na polskim rynku oraz zaufaniem wymagających i przede wszystkim zadowolonych klientów. Marka Divani współpracuje z podwykonawcami, którzy gwarantują wysokość jakość wykończenia. Współpraca z projektantami, architektami i wykonawcami, w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem Divani owocuje projektami wnętrz i mebli, które szyte na miarę każdego klienta, tworzą niepowtarzalne wnętrza. Salon w swoich projektach stawia przede wszystkim na wysoką jakość wykończenia i idealne dopasowanie własnych koncepcji do indywidualnych potrzeb klienta. Nieustanny rozwój marki Divani rokuje jej dalsze sukcesy, o czym chociażby świadczy otworzenie nowego Concept Store w Warszawie. W ofercie Divani nie tylko znajdziemy zabudowy kuchenne, ale wiele innych pomieszczeń takich jak oryginalne recepcje czy gabinety SPA.

salon_divani

Salon Divani w Pruszkowie mieści się na skrzyżowaniu ulic Powstańców i Al. Wojska Polskiego. Ogromnie się cieszymy, że Divani podjęli decyzje by sfotografować swoje wnętrza i umieścić je w wizytówce Google Maps. Wirtualna wycieczka Street View Trusted pozwoli firmie dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Wyszukiwarka Google jako najczęstszy sposób poszukiwania produktów, usług, firm i opinii udostępnia profil Google Moja Firma tj. wizytówkę na którą składają się najważniejsze informacje którymi potencjalny klient byłby zainteresowany tj. dokładny adres miejsca, zakres działalności, dane kontaktowe, miejsce na adres strony www oraz zdjęcia Street View Trusted. W pełni uzupełniona wizytówka w mapach google pozwala zbudować skuteczniejszą docieralność swoich usług do klientów, m.in. poprzez wpływ na wyniki wyszukiwania oraz buduje profesjonalny wizerunek firmy w internecie. Wirtualny spacer w technologii Street View Trusted można z powodzeniem umieścić w portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Google+, a także na stronie internetowej. Takie działania wpływają na lepszą komunikację między firmą a klientem.

Gorąco zachęcamy do odwiedzin Salonu Divani w Pruszkowie, a tymczasem nie wybierając się z domu na wirtualny spacer po pięknych wnętrzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.