Street View Trusted

wciąż zbiera pokłosie swojego innowacyjnego podejścia do promocji punktów usługowych online. Wirtualne wycieczki wciąż są na topie.

Do grona zadowolonych właścicieli wirtualnego spaceru w technologii Street View Trusted dołączyło Przedszkole Bavi. Przedszkole z ponad 10 letnim doświadczeniem mieści się obecnie w nowowybudowanym budynku w Pęcicach, w gminie Michałowice, nieopodal zespołu przyrodniczo-krajobrazowego Stawów Pęcickich. Oprócz wnętrza przedszkola do dyspozycji dzieci pozostaje także bardzo duży teren rekreacyjno-sportowy na którym znajduje się plac zabaw, boisko do gry w piłkę oraz korty tenisowe. Przedszkole Bavi posiada oprócz 5 sal do zajęć dydaktyczno-sportowych, jadalnie oraz własne zaplecze kuchenne. Samo przystosowanie obiektu do wymagań maluchów było specjalnie projektowane przez architekta, tak by najmłodsi mieli zapewnione jak najlepsze warunki do rozwoju.

Właściciele Przedszkola Bavi, dołożyli wszelkich starań, by pobyt najmłodszych w przedszkolu pozwalał im przyjaźnie wkroczyć w dalszy etap rozwoju i edukacji. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwa wysoko wykwalifikowana kadra specjalistyczna, pedagodzy, instruktorzy sportowi. Przedszkole Bavi postawiło na innowację kierując ofertę do osób które są zainteresowane profilem sportowo-językowym.

street view w przedszkolu

Decydując się na usługę Street View Trusted, Przedszole Bavi dołączyło grona osób, którzy zaufali potencjałowi nowoczesnych technologii i możliwościom jakie niesie ze sobą marketing internetowy. Większość z nas dobrze wie, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a obecnie, w dzisiejszych czasach pierwsze wrażenie to kontakt z instytucją online. Wirtualny spacer Street View Trusted daje możliwość o wiele lepszej prezentacji wnętrza Przedszkola dla potencjalnych klientów – o czym pisaliśmy tutaj. Umieszczony na stronie internetowej czy w sieciach społecznościowych nie tylko jest świetnym narzędziem zwiększającym ruch, ale pozwala przyszłym i obecnym klientom zapoznać się z wnętrzem przez Internet, poczuć klimat miejsca, sprawdzić wyposażenie, wielkość i atrakcyjność przedszkola. Spacer wirtualny w Google Maps to także duży krok ku budowie profesjonalnego wizerunku w oczach klientów oraz, nie ma co ukrywać, pstryczek w nos konkurencji, którą zostawiamy daleko w tyle.

Zapraszam na spacer po Przedszkolu Bavi oraz szybkich odwiedzin offline 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.