Miesiące mijają… pogoda się zmienia… ale jeśli myślicie, że sezon rowerowy też już jest dawno za nami to jesteście w dużym błędzie! Dla Salonu rowerowego Abosolut Bikes w Pruszkowie oraz dla Emotion360 nie ma okresów stagnacji 🙂 Dowodem na to jest nasza ostatnia realizacja zdjęć Street View Trusted w salonie rowerowym Abosolut Bikes mieszczącym się przy ul. Bolesława Prusa 10 paw. 8 w Pruszkowie. W Absolute Bikes każdy powinien znaleźć coś dla siebie, zarówno początkujący rowerzyści jak i profesjonaliści. Salon dysponuje sprzętem rowerowym renomowanej amerykańskiej firmy Trek oraz niemieckiej firmy Diamant. Oprócz standardowego wyposażenia, w salonie możemy skorzystać z niespotykanej dotąd w Pruszkowie usługi bike fitting. Usługa polega na indywidualnym dopasowaniu roweru do użytkownika przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. System Trek Precision Fit oraz specjalistyczna wiedza doradców pracujących w salonie pozwolą dobrać taki sprzęt rowerowy, który idealnie będzie współpracował z naszą sylwetką. Dzięki dopasowaniu wysokości ramy, siodełka, pedałów możemy zwiększyć osiągane wyniki i zachować zdrową postawę podczas jazdy oszczędzając energię i zmniejszając ryzyko kontuzji.

absolute bikes mapy

Mimo, że salon rowerowy Abosolut Bikes jest stosunkowo nową działalnością na pruszkowskim rynku, bardzo dobrze prezentuje się w sieci. Dobrze wypozycjonowana nowoczesna strona internetowa www.absolutebikes.pl oraz wizytówka salonu w Google dają już dzisiaj namacalne efekty działań online. Opinie sklepu rowerowego Abosolut Bike w profilu Google Lokalnie wraz z pozostałą wartościową treścią wizytówki tj. adresem, kontaktem telefonicznym, godzinami otwarcia, zdjęciami oraz ze zdjęciami wnętrza Street View Trusted pozwalają zapoznać się z profesjonalizmem sklepu już poprzez internet. Dzięki zdjęciom wnętrz w technologii Google Street View dla firm klienci mogą z łatwością odnaleźć salon na mapach Google oraz zobaczyć jakim asortymentem rowerowym Abosolut Bikes dysponuje. W celu zwiększenia zainteresowania salonem warto umieścić wirtualną wycieczkę Street View Trusted w mediach społecznościowych, typu facebook. Takie działanie zwiększy docieralność salonu do potencjalnych klientów oraz znacząco uatrakcyjni profil społecznościowy.

Mamy nadzieję, że zdjęcia wnętrza salonu i jego bogatego wyposażenia skuszą wielu entuzjastów dwóch kółek do przespacerowania się do Salonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.