Jeżeli mielibyśmy o naszym ostatnim kliencie powiedzieć w jednym zdaniu to byłoby to z pewnością stwierdzenie: “Jego sława go wyprzedza”. Mowa oczywiście o restauracji Corrado w Pruszkowie. Większość mieszkańców myślę, że mogłoby wskazać restaurację Corrado jako jedną z najatrakcyjniejszych restauracji w Pruszkowie i okolicach. Jak najbardziej zasłużenie, gdyż restauracja od kilkunastu już lat oferuje bogate, urozmaicone i smaczne menu, profesjonalną obsługę, wyjątkowy klimat oraz atmosferę, która na długo zapada w pamięć. Restauracja Corrado to tradycyjne od lat sprawdzone przepisy na dania, które cieszą się niesłabnącą popularnością. To również przemiła obsługa, która sprawia, że człowiek ma wrażenie, że jest w dobrych rękach oraz niezwykle urokliwa aranżacja wnętrza restauracji, która dodaje wyjątkowego charakteru. Restauracja Corrado to miejsce spotkań – dwójki dawno nie widzianych przyjaciół, grona stałych znajomych, biznesmenów omawiających współpracę podczas lunchu, jak i też dużych spotkań rodzinnych. W ofercie restauracji znajduje się także catering, zarówno na miejscu jak i dostawą, organizacja imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, urodziny czy wesela. Wieloletnia jakość obsługi klienta pozwoliła restauracji zaskarbić sobie sympatię mieszkańców Pruszkowa i okolic na długie lata.

corrado_emotion360

Dla nas realizacja zdjęć wnętrza restauracji w technologii Street View Trusted była niemałą przyjemnością gdyż tak atrakcyjnego miejsca nie spotyka się często. Wyjątkowa aranżacja wnętrza tworzy atmosferę, której przedsmak można poczuć już teraz, przed własnym komputerem dzięki wirtualnej wycieczce. Cieszymy się, że właściciele zdecydowali się pokazać wnętrze restauracji szerszej publice i umieścić je w internecie. Wizytówka miejsca w Google Maps zyskała na atrakcyjności dzięki interaktywnej mapie miejsca, dzięki czemu możemy jeszcze przez internet zdecydować np. który stolik zarezerwować. Posiadanie zdjęć wnętrza firmy wpływa na proces decyzyjny klientów poszukujących różnych produktów i usług przez internet. Street View Trusted to usługa wyszukiwarki Google mająca na celu zwiększenie atrakcyjności danego miejsca dla użytkowników internetu. Wpływa ona na polepszenie wyników wyszukiwania danego miejsca, jego reklamę w sieci oraz świadczy o profesjonalizmie firmy. Zdjęcia wnętrza można z powodzeniem wykorzystywać jako element zachęcający do odwiedzin także na stronie internetowej czy w  portalach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że nasza realizacja spotka się z pozytywnym odbiorem restauracji, do której gorąco zachęcamy, online i offline 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.