park_zwirowisko_tlo

W podwarszawskim Pruszkowie 21 września br. miało miejsce uroczyste otwarcie Parku Żwirowisko, coraz częstsza destynacja spacerowiczów, młodzieży chcącej wyszaleć w skateparku oraz rodzin z dziećmi. Prace nad renowacją „stawów” trwały już od 2012 by z końcem września 2014 roku zaprezentować w pełnej krasie ostateczny wygląd parku. Każdy z nas, Pruszkowiaków, znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, do dyspozycji są liczne ławeczki, plac zabaw, skatepark oraz fontanna z iluminacją świetlną.  Całość jest utrzymana nowocześnie i w oryginalnej architekturze.

W dniu oficjalnego otwarcia pogoda nie dopisywała, jednak my wybraliśmy się trochę wcześniej by zaprezentować w pełnym słońcu uroki Parku Żwirowisko. Zapraszam do zapoznania się z prezentacją Parku Żwirowisko w postaci panoram 360 stopni. Dzięki nowoczesnej technologii jaką są wirtualne spacery, możemy z pozycji siedzącej na wprost komputera przejść się uliczkami parku i podziwiać nowy wygląd parku. Ale tylko po to, by nabrać chęci do zaplanowania wolnego popołudnia i skorzystania z prawdziwego spaceru po parku.

Park Żwirowisko→

2 komentarze

  1. Byłem tam w lecie tego roku z wnuczkami. Mam dużo pięknych zdjęć .Nie można poznać tego miejsca. Ponad pół wieku temu to były dzikie tereny na których duża grupa chłopców wraz ze mną prowadziła niby wojenne potyczki . Na tych terenach spędzaliśmy mnóstwo czasu. Można powiedzieć , że wychowaliśmy się na tym miejscu. Dziś jest nie do poznania. Polecam do wybrania się w to miejsce , jest urokliwe ale nie każdy słyszy wojenne wrzawy z przed lat tak jak ja .Jeszcze raz polecam , zabierzcie swoje dzieci i wnuki. Przy okazji gratulacje dla miejskich notabli i dla Ciebie Artur.

    Marek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.