Nasza ostatnia realizacja zdjęć Street view najbardziej nam przypadła do gustu 🙂 A to za sprawą szykownej garderoby męskiej w sieci salonów Grand Moda Męska. Salony Grand to elegancka konfekcja męska, świetnie skrojone garnitury, gustowne smokingi, wysokie jakościowo płaszcze oraz ogromny wybór koszul i praktycznie wszystkich dodatków. Każdy Pan znajdzie to czego szuka w męskiej garderobie. Szeroki wybór ubrań, zarówno jeśli chodzi o rodzaj, materiał, wzór czy kolor, wraz z profesjonalną obsługą dały w efekcie świetnie prosperującą i prężnie rozwijającą się sieć salonów. Firma Grand powstała w 2012 roku, ale bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię klientów, dzięki czemu Grand Moda Męska posiada już swoje salony w:  Centrum Mody Nadarzyn oraz Centrum Handlowym Maximus, a w niedalekiej przyszłości w MODO domy mody.

Niemałą przyjemnością było wykonanie wirtualnego spaceru w tak pięknie prezentującym się otoczeniu. W obecnej chwili za pomocą wirtualnej wycieczki wykonanej w technologii zdjęć street view możemy odwiedzić cztery salony:

Grand Moda Męska – Centrum Mody Nadarzyn lokal 142

Grand Moda Męska – Centrum Handlowe Maximus Hala A, lokal 33

Grand Moda Męska – Centrum Handlowe Maximus Hala B, lokal 25

Gentlemen Outlet – Centrum Handlowe Maximus Hala B, lokal 11

Wirtualny spacer jest dostępny z poziomu wizytówki Google Maps, gdzie obok zdjęć, mapki i pozostałych kluczowych informacji dotyczących kontaktu z Salonami Grand Moda Męska, możemy przespacerować się i sprawdzić jaką ofertę dla panów przygotował salon. Zdjęcia wnętrza doskonale prezentują się również na stronie internetowej np. w dziale kontakt, do czego zachęcamy, oraz w mediach społecznościowych, dzięki temu możemy zwiększyć docieralność do potencjalnych klientów zainteresowanych modą męską. Wirtualny spacer Street View znacząco wpływa na profesjonalny wizerunek firmy w sieci. Zapraszamy na spacer do salonu Grand Moda Męska.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.